Cheiio :)
Witam Was w moim pierwszym poście na tym blogu... Będzie on związany z grą MovieStarPlanet.
Wraz z moją siostrą będziemy robić tu konkursy, różne poradniki o MovieStarPlanet, różne sztuczki dotyczące naszego profilu i wiele, wiele innych. Do każdego posta, będziemy dodawać swoje logo. Tak, wiem post powitalny był dosyć krótki.. Bardzo Was za to przepraszam. :( Potem moja siostra napisze post. Do następnego posta!
PS. Mój podpis to...
~Lu